Stilīgu dizaineru bērnu autiņu somas pārdošanu tiešsaistē

Stilīgu dizaineru bērnu autiņu somas pārdošanu tiešsaistē
1. produkta ieviešana Baby laimīgās maisos mūsu bērnu laimīgās somas nāk ar četrpadsmit Multi-izmēra kabatas, lai jūs nekad beigušies telpas. Pastāv arī izolētas kabatas, kas ir pietiekami lieli, lai tur vairākas pudeles un speciāla kabata bērnu salvetes. var valkāt mūsu autiņš soma...
Chat Now
Produkta detaļas

1. produkta ieviešana laimīgās bērnu somas

Mūsu bērnu laimīgās somas nāk ar četrpadsmit Multi-izmēra kabatas, lai jūs nekad beigušies telpas. Pastāv arī izolētas kabatas, kas ir pietiekami lieli, lai tur vairākas pudeles un speciāla kabata bērnu salvetes. mūsu autiņš maisiņu var valkāt kā mugursoma, jums ir gan jūsu rokas ir brīvas, vedot to. Vai var izmantot mūsu regulējamas siksnas, lai siksna to savu klaidonis. Kvalitātes departaments veica bez kompromisiem. Mūsu mugursoma ir viegls un izšūšanas nav spuroties. Mūsu rāvējslēdzēji nepārkāps. Šīs laimīgās bērnu somas nezaudē spēku, ja tās iepakotas vienumu pilnu.


2. produkta specifikācija laimīgās bērnu somas

(1) materiāls: poliestera 600D, viegla un izturīga auduma

(2) produkta izmērs: 17 x 14 x 7,5 collas

(3) mērķa dzimumu: Unisex

(4) preču svars: 2.4 £

(5) ietver lielu mainīgajām spilventiņu

(6) izolētas pudeļu kabatā

(7) pagarināt Keychain

(8) ideāls par mammu un tēti - jūsu vīrs nebūs neērti, kamēr dežurēja tētis!


3. produkta īpašība laimīgās bērnu somas

(1) brīvroku ir veids, kā būt - šis autiņbiksīšu mugursoma droši pieder visi būtiskie punkti, bērnu aprūpei (piemēram, autiņi, pārtika un papildu apģērbs) - vienlaikus atbrīvojot abas rokas. Jūs varat pat siksna ar savu klaidonis

(2) augstas kvalitātes poliestera (spēcīgākas nekā auduma), bez sakrokošanos iesiešanas un spēcīgu rāvējslēdzēji līdzekļi jums ir autiņš soma mugursoma, kas ilgst jau gadus

(3) 14 kabatām; viens katram vajadzīgs, lai jūs varētu organizēt jūsu piegādi un jūsu mazuļa piegādēm ar vieglumu

(4) nāk ar liela izturīga mainīgajām tepiķītim un dažādi maisā, tāpēc jums ir viss nepieciešamais, iegādājoties mūsu mugursoma autiņš soma!

(5) uzkaras glīti uz jūsu ērtībai uz-go klaidonis

(6) ergonomiski polsterētas plecu siksnas maksimālu komfortu

(7) nav toksisks - BPA un fosfāta bezmaksas


4. produkta detaļas laimīgās bērnu somas


 2.jpg

 4.jpg


FAQ (bieži uzdotie jautājumu)

1. vai šīs laimīgās bērnu somas ir klaidonis siksnas?

Jā, mūsu bērnu laimīgās somas ir klaidonis siksnas, kas ļauj jums viegli piekļūt visu, kad pievienots jūsu klaidonis. Vairs nav jāpērk klaidonis āķi, kronšteini vai klipus! Brīvas rokas ir veids, kā būt!

2. vai ir jebkāda izolētas kabatas par šīs laimīgās bērnu somas?

Tas ir vienu maisu, kurā ietilpst daudz dažādu pudeles, paturot viņus silti vai dzesētājs, vairs izolēti kabatai. Laimīgās bērnu somas var ietilpt daudzas dažādas pudeles no plaša Tommee Tippee pudelītes daudzi citi zīmoli, piemēram, Medela, Comotomo, Phillips AVENT, Dr Brown, ņemt un ārdīt un daudz ko citu.

3. vai šīs laimīgās bērnu somas nāk kopā ar mazuli, mainot spilventiņu?

Jā, laimīgās bērnu somas nāk ar mainīgajām bloks, kā arī papildu dažādi maisā papildu pudelēs vai citus vienumus. Iekļautas mainīgajās spilventiņu krokām, kas kārtīgi, kas ļauj jums viegli organizēt jūsu somas saturu un aizsargā arī citi vienumi, ja mainās pad nelaimes.

4. nav šīs laimīgās bērnu somas stāvēt uz savas?

Jā mūsu autiņbiksīšu mugursoma var viegli cēlās kājās savs tukšgaitā vai pilns.

5. šīs laimīgās bērnu somas būtu labi par manu vīru, jo viņš nepatīk rūpējas mans autiņš tote/kurjera soma?

Jā, mēs vēlētos redzēt mūsu autiņbiksīšu mugursoma, unisex, tāpēc tas ir piemērots vīrieši un sievietes. Mēs esam strādājuši ļoti grūti pārliecināties mūsu somas ir izmantojami gan mammai, gan tētim bez apmulsums tā izskatījās pārāk daudz, piemēram, autiņš soma.


Hot Tags: stilīgu dizaineru bērnu autiņu somas pārdošanu tiešsaistē, piegādātājiem, rūpnīcas, vairumtirdzniecība, pielāgotus
Izmeklēšana